HİZMETLERİMİZ
     
 

Uluslar arası ticaretin üçüncü elemanı olan sektörümüzde, Kara, Deniz ve Hava alternatifleri, taşınacak eşyanın evsafı ile taşınacağı adreslere bağlı olarak, değişmektedir.

Şirketimiz taleplere cevap verebilmek, gelişen-değişen dünyaya ayak uydurabilmek adına özellikle 3 ana kola yoğunlaşmıştır.

Ürettiğimiz çözümler, yük sahibi firmaların çıkarlarını önemseyen, müşterilerimizin “nakliye departmanı” zihniyetiyle üretilmiştir.

Kara Nakliyat

Tırlar ile yapılan bu taşıma kolunda hizmetlerimiz, en çok yakın komşularımız ile yapılan ticarette kullanılmaktadır. İlk etapta sayacağımız ülkeler; (Yavru vatan) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Balkanlar, Iran,Irak ve Türki Cumhuriyetleri’dir.

Bunun haricinde Avrupa’nın çeşitli ülke ve şehirlerini de anabiliriz.

Belki en önemlisi, yukarıda anılan tüm bölgelere komple taşımalar yanı sıra özellik arz eden,  özel bir yeti-beceri isteyen parsiyel organizasyonlarımız da bulunmaktadır.

Deniz Nakliyat

Deniz nakliyat denince günümüzde ilk akla gelen KONTEYNER.

İkinci dünya savaşının hemen sonrasında ticaretin gelişmesi amaç edinilerek üretilen, kullanıma başlanan konteynerler, artık taşımacılık alanında olmazsa olmazımızdır.

Dünyanın ulaşılamayacak bir yeri kalmadığına göre, hemen her bölgesinde deniz, deniz+kara, kara+deniz çeşitli varyasyonlarda konteyner kullanılabilmektedir.

Ayrıca, değişik evsaf ve özeliklerde malların taşınmasına yardımcı, çok alternatifli değişik tiplerde konteynerler de üretilmiştir. Bu rahatlıkla, diyebiliyoruz ki; dünyanın her yerinden her yerine her evsafta malınızı rahatlıkla taşıyabiliriz.

Hava Nakliyat

Hava yolu taşımalarının özelliği; öncelikle mal cinsi ve ölçülerin uçaklara uygun olmasıdır. Bu vasıflara uygun mallarınızın en kısa sürede, hızla teslim edilebilmesinin elbette bir bedeli de bulunmaktadır.

Bu alternatif, hızlı olmasının yanı sıra, en pahalı taşıma koludur.

Şirketimiz bu taşıma kolunda da siz değerli müşterilerimize, kâr marjımızı minimize ederek en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Halen IATA olmamamıza rağmen hatırı sayılır hava kargo organizasyonları yapmaktayız.